Loading
?>
bİze ulaşın

İletişim

4* Troia Tusan Hotel, Çanakkale -Truva-İzmir karayolu üzerinde Güzelyalı mevkiinde çam ormanları içinde konumlanmıştır ve kendi özel plajı vardır. Çanakkale şehir merkezine uzaklığı 14 km’dir. Dünya mirası Truva medeniyetinin kalıntıları yalnızca 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

ULAŞIM

İstanbul üzerinden araçla gelecek misafirlerimiz İstanbul -Çanakkale güzergahında ilerleyelek Gelibolu yarımadasından Gelibolu / Ecebata ya da Kilitbahir iskelelerinden arabalı feribot ile Çanakkale'ye geçip İzmir güzergahına devam etmelidirler.  ( Feribot fiyat ve saat tarifeleri için Gestaş 'ın www.gdu.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.)

İstanbul üzerinden otobüsle gelecek misafirlerimiz için Çanakkale İskele'de otobüsten indikten sonra şehir içi ulaşım araçlarını kullanmaları gerekmektedir. Şehir içi otobüs "Ç11 Güzelyalı" ve ya taksi ile otelimize ulaşabilirsiniz.

İzmir üzerinden araçla gelecek misafirlerimiz İzmir Bursa güzergahında Çanakkale'ye girdikten sonra İntepe mevkiini geçince Güzelyalı köyü sapağından girmelidirler.

Bursa güzergahından araçla gelecek misafirlerimiz Çanakkale şehir çıkışına gelmeden Güzelyalı köyü sapağından girmelidirler.

Bursa güzergahından otobüsle gelecek misairlerimiz Çanakkale otogarda indikten sonra taksi ile ulaşım sağlayabilirler.

 • troıa tusan hotel
  • Tusan Cd. Güzelyalı Köyü No 85/1, Çanakkale 17060 Türkiye
  • Telefon: +90 286 232 87 47 
   Whatsapp:  +90 544 473 54 63
  • [email protected]
 • HESAP BİLGİLERİ
MAP