Loading

Banket & Organizasyon

Çam ağaçlarının içinde boğaza karşı etkileyici bir konuma sahip Troia Tusan Hotel, üstün hizmet standardı, hassas hijyen politikası ve profesyonel ekibi ile tüm özel anlarınızı unutulmaz kılar.

400 kişi kapasiteli Havuz Başı & Bahçe Banquet Alanı,
300 kişi kapasiteli Ana Restoran,
100 kişi kapasiteli gün ışığı alan kapalı Hektor A’la Carte Restoran özel davetlerinizde hizmetinizdedir.

Düğün ve organizasyonlar için set menü sunumlarımız mevcuttur.
Müzik, süsleme & organizasyon, fotoğrafçı hizmetleri için iş birliği yaptığımız firmalar mevcuttur. Bütçe ve talebe göre yönlendirme yapılmaktadır.

Kokteyl, nikah, düğün, nişan, gala, sınıf kahvaltısı, bayii toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti gibi toplu etkinlikler için farklı menülerimiz ve fiyatlandırmalarımız mevcuttur.

Etkinliklerde konaklama dahil hizmetimiz de yer almaktadır.

Havuz Başı & Bahçe Banquet Alanı

Çam ağaçları altında, boğaz manzaralı havuz başında 400 kişi kapasiteli Havuz Başı & Bahçe Banquet Alanı gün boyu Troia Gurme lezzetlerinin yanı sıra özel organizasyonlarınızda banket alanı olarak da hizmet vermektedir.

Ana Restaurant

Panaromik boğaz, havuz ve çam ağaçları manzaralı 300 kişi kapasiteli kapalı alana sahip Tusan Ana Restaurant‘ da açık mutfak, sabah kahvaltısı ve akşamları Türk Mutfağının lezzetlerinin yanı sıra banket ve organizasyonlarınız için de hizmet verilmektedir.

Hektor A’la Carte Restaurant

100 kişi kapasiteli gün ışığı alan kapalı Hektor A’la Carte Restoran Havuz ve boğaz manzaralı çok amaçlı bir salon olup küçük ve orta ölçekli yemek, toplantı, nişan, doğum günü organizasyonlarınız için ideal bir alandır. British Pub ile doğrudan bağlantısı olup, birlikte kullanıldığında 120 kişiye kadar kapasite arttırılabilir.
Aynı zamanda toplantılarınız için British Pub fuaye alanı olarak da kullanılabilir. Her 2 alanda toplantı için gerekli projeksiyon, bilgisayar, ses sistemi ekipmanları mevcuttur.