Loading
yeme & İÇME

Lezzet & Keyif

Çanakkale Boğazı’nın en nadide manzaralarından birinde, doğa ile baş başa keyifli bir zaman geçirmeniz için profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız. Şeflerimiz Türk ve Dünya mutfağından, birbirinden lezzetli sunumları sizlere hazırlarken, kaliteli ve zengin içecek çeşitlerimiz gün boyu Lezzet ve İçecek noktalarımızda sizleri bekliyor.

Tusan Ana Restaurant

Panaromik boğaz, havuz ve çam ağaçları manzaralı Tusan Ana Restaurant‘ da açık mutfak sabah kahvaltısı ve akşamları Türk Mutfağının lezzetleri yarım pansiyon konseptinde set menü olarak sunulmaktadır.

Troia Gurme

Çam ağaçları altında, boğaz manzaralı havuz başında Troia Gurme Restaurant’ta Dünya mutfağının zengin çeşitlerinin yer aldığı lezzet dolu A’la carte menümüz ve gün boyu atıştırmalık & fast food çeşitlerimiz sunulmaktadır.

Havuzbaşı A'la Carte

Troia Tusan Havuz Başı gün boyu Troia Gurme lezzetlerinin yanı sıra özel organizasyonlarınızda banket alanı olarak da hizmet vermektedir.

Hektor A'la Carte

Havuz ve boğaz manzaralı, Hektor çok amaçlı bir salon olup küçük ve orta ölçekli yemek, toplantı, nişan, doğum günü organizasyonlarınız için ideal bir alandır. British Pub ile doğrudan bağlantısı olup, birlikte kullanıldığında 120 kişiye kadar kapasite arttırılabilir.
Aynı zamanda toplantılarınız için British Pub fuaye alanı olarak da kullanılabilir. Her 2 alanda toplantı için gerekli projeksiyon, bilgisayar, ses sistemi ekipmanları mevcuttur.

Sunset Teras

Çanakkale Boğazı’nın en güzel gün batımı manzarasını çam ağaçlarının altında Sunset Teras’ta deneyimleyebilirsiniz.

British Pub

İngiliz pub konseptiyle dekore edilmiş British Pub, gün boyu sıcak & soğuk yiyecek ve içecek alternatifleriyle keyifli anılar biriktirebilirsiniz. British Pub' da  bilardo oyun hizmeti ve dart oyunları bulunmaktadır.  

Gizli Bahçe

Çam ağaçları ve kuş sesleri içinde, olağanüstü bir manzaraya karşı, kalabalıktan uzakta, huzura küçük bir kaçamak yapabileceğiniz salıncak ve hamakların bulunduğu bir keyif noktası olarak hizmet vermektedir.

Tusan Beach

Çanakkale Boğazının son noktasında temiz denizi ve kuytu kum plajıyla güvenli ve hijyen koşullarının ön planda olduğu bölgenin en cazip noktalarından bir tanesidir.
Gün boyu Tusan Beach özel menümüz ile hizmet vermektedir.

Şömineli Oda

12 kişi kapasiteli şömineli okuma odamız; size özel kahvaltı, akşam yemeği veya gün içindeki davetleriniz için çok özel bir atmosfer sunmaktadır. Özel davetleriniz için şömine karşısında keyifli bir sohbet alanına dönüştürülmektedir.