Loading

Gerçek Tatil Deneyimi

Troia Tusan Hotel eşsiz konumu, mütevazi ve konforlu doğal ortamı, hijyen ve misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve birbirinden lezzetli sunumlarıyla sizlere gerçek bir tatil deneyimi sunacaktır.
Tatiliniz boyunca çam ağaçları altında, denize karşı sakin ve huzurlu bir ortam sizi bekliyor.

Otelimiz doğal bir alan içinde konumlanmış olup, etrafında doğal yürüyüş ve bisiklet rotaları bulunmaktadır. Otelimiz ile antlaşmalı sörf okulumuz bu deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimize eğitim imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda profesyonel sörf tutkunlarına ekipman kiralama hizmeti bulunmaktadır. Haftanın 2 günü yoga eğitmenimiz eşliğinde Çanakkale’nin sıradışı gün batımı ve gün doğumuna karşı meditasyon ile tanışabilirsiniz. Profesyonel aşçılarımızın birbirinden lezzetleri sunumlarının tadını gün boyu çıkarabilirsiniz.

Çanakkale dünyanın en önemli kültürel  ve turistik miraslarına sahip ender coğrafyalardan biridir. Tarihi Gelibolu Yarımadası, Troya ve Troya Müzesi, Troya Milli Parkı, Assos, Babakale, Kazdağları Etekleri, Küçükkuyu, ve Gelibolu Saros Körfezi, Bozcaada, Gökçeada, Çanakkale Şehir Merkezi bu değerlerden bazılarıdır. Otelimizden bu noktalara günübirlik ziyaretler yapmak mümkündür.