Loading

OTELİMİZ

Çanakkale’nin en güzel konumlarından biri olan Güzelyalı’da bulunan 4* Troia Tusan Hotel, Çanakkale Boğazı' na bakan orman, deniz ve havuz manzaralı çam ormanları içinde, kendine özel plajı bulunan eşsiz bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelimiz havuzu deniz suyu ile doldurulmuş olup, otelimiz bünyesinde yer alan Tusan Spa bölümünde yer alan Türk Hamamı, sauna ve profesyonel terapistlerimiz ile günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacaktır.  Otelimiz alanı içinde bulunan Troia Gurme Ala Carte, British Pub, Gizli Bahçe, SunSet, Tusan Beach Cafe ve Havubaşı alanlarında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.
 Otelimiz doğal bir alan içinde konumlanmış olup, etrafında doğal yürüyüş ve bisiklet rotaları bulunmaktadır. Otelimiz ile antlaşmalı sörf okulumuz bu deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimize eğitim imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda profesyonel sörf tutkunlarına ekipman kiralama hizmeti bulunmaktadır. Haftanın 3 günü yoga eğitmenimiz eşliğinde Çanakkale’nin sıradışı gün batımı ve gün doğumuna karşı meditasyon ile tanışabilirsiniz. Profesyonel aşçılarımızın birbirinden lezzetleri sunumlarının tadını gün boyu çıkarabilirsiniz.
4* Troia Tusan Hotel, Çanakkale -Troya- İzmir karayolu üzerinde Güzelyalı mevkiinde çam ormanları içinde konumlanmıştır ve kendi özel plajı vardır. Çanakkale şehir merkezine uzaklığı 14 km’dir. Unesco Dünya Kültür Mirası Troya medeniyetinin kalıntılarına ve ünlü Troya Müzesine yalnızca 10 dakikalık araç mesafesinde bulunmaktadır.

Post Title

ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZ
Otelimizde konaklama yapan misafirlerimize özel
Açık Yüzme Havuzu
Özel Kum Plaj
Fitness
Türk Hamamı
Satranç
Masa Tenisi

ÜCRETLİ HİZMETLERİMİZ
Oda Servisi
Çamaşırhane
Bilardo
Troia Gurme A la Carte Restaurant
Havuzbaşı A la Carte
Sunset Teras
British Pub
Tusan Beach Cafe
Tusan Spa
Bisiklet
Balıkçılık ekipmanları